Przedstawiamy Państwu system okuć drzwiowych Minimal /Maximal

… wyjątkowa kolekcja z mnóstwem nowości konstrukcyjnych, technologicznych i dizajnerskich.

Okucie, które jest gotowe podjąć wyzwanie: Cały projekt – jeden design.
Wszystkie produkcty z serii Minimal/ Maximal są zaprojektowane w jednolitym, niepowtarzalnym dizajnie, który przekona Państwa swojąa oryginalnością i kreatywnością, każdy może kształtować swój osobisty dizajn. Do dyspozycji macie 10 kolorów/powłok, niegraniczone możliwości wstawek -materiałów takich jak metal, drewno, szkło, skóra w wielu barwach i wariantach do wszystkich typów drzwi i okien.

Doskonały system mocujący

Opatentowany system mocowanych przelotowo adapterów stosowany w serii klamek Minimal/Maximal perfekcyjnie mocuje klamki na drzwiach, zapobiega samoistnemu luzowaniu się za pomocą 8 dodatkowych punktów mocujących, a dzięki aktywnemy systemowi funkcji poślizgu nie ma możliwości zbyt mocnego skręcenia adaptera co uniemożliwia pękanie i zginanie adaptera w czasie montażu. Stalowy trzpień klamki jest stabilizowany w rączce i w adapterze,co nie pozwala klamce odchodzić w bok dzięki temu jej funkcjonalność staje się tak doskonała jak jej dizajn.

Cała klamka To jest pod spodem

Detal

Innowacyjny system adapterów, w których zamontowane są wysokiej jakości cztery sprężyny powrotne, zapewnia precyzyjne pozycjonowanie trzpienia, oraz bardzo ciche działanie klamki. Ten doskonały system podkreśla wyjątkowość całej serii okuć Minimal/Maximal.

Detal - adapter mocujący

an image

Historia klamki
film o klamce Maximal

Kampania wizualizacje

Katalog design 2013

Katalog Minimal/Maximal

pobierz PDF

Prezantační sada

Zestaw prezentacyjny

Pobierz PDF

Obrazy Minimal/Maximal

Zdjęcia Minimal / Maximal

Pobierz PDF


Cały projekt – jeden disign

.. odkryj wyjątkowość kompleksowej linii produktów Minimal/Maximal do wszystkich typów drzwi i okien.
Wypróbuj bezbłędną funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania dla poszczególnych produktów, które chronii seria patentó i wzorów przemysłowych, potwierdzających ich markę i oryginalność.