MONTAŻ OKUĆ DRZWIOWYCH

Design okuć jest dopasowany do większości klientów, decydujących o wyborze odpowiedniego modelu. Niezbędna jest jego funkcjonalność. Klamki drzwiowe są najczęściej kupowanym elementem w każdym projekcie, w każdej realizacji. Długotrwała funkcjonalność i niezawodność powinna być najważniejsza przy wyborze odpowiedniego modelu dla drzwi i okien.

„Montaż jest bardzo ważnym elementem prawidłowego funkcjonowania okuć, należy powierzyć go przeszkolonym specjalistom”

Petr Ulich
Szef produkcji

W M&T jesteśmi świadomi, że montaż jest jednym z podstawowych warunków przy wyborze okuć. Już przy opracowywaniu projektu nowych produktów kładziemy nacisk na jakość i szybkość montażu. Dlatego skonstruowaliśmy szablon PROFI do wiercenia precyzyjnych otworów, który jest uniwersalny dla wszystkich rozmiarów zamków. My w M&T nie lekceważymy montażu, nie lekceważ go i Ty. 

Cennik montażu i dodatków

 

Produkt Cena za montaż
na 1 szt drzwi w PLN bez podatku
Użycie szablonu PROFI
Klamki na szyldach od 30,-
Klamki długi szyld od 25,-
Rozety bezpieczne od 80,-
Klamki antywłamaniowe od 80,-

Montaż klamki antywłamaniowej zawiera cenę montażu wkładki.

W cenie montażu zawarte jest wiercenie otworów montażowych za pomocą szablonu PROFI M&T, skręcenie wszystkich niezbędnych połączeń śrubowych użycie preparatu do zabezpieczania gwintów M&T. Montaż za pomocą szablonu PROFI można zamówić u niektórych dystrybutorów  M&T  Autoryzowani sprzedawcy. W cenie montażu nie jest zawarty dojazd do klienta, który jest kalkulowany indywidualnie po przeliczeniu liczby montowanych okuć i odległość do klienta.

Szablon montażowy PROFI – kompletny zestaw w walizce zawierający szablon i wiertła +  wkrętak i bity … 75,95 EUR netto

Wypożyczenie szablonu PROFI … 55,- PLN/tydzień

Preparat do zabezpieczania gwintów 5 ml …. 3,20- EUR ( wystarcza na około 20 pár klamek)

Zestaw naprawczy do montażu klamek na szyldach - mocowanie za pomocą wałków dystansowych

Umożliwia przemontowanie klamek „no name“ z wielkimi otworami wykonanymi w drzwiach, poprzez zamontowanie w powiększonych otworach wałków dystansowych (do średnicy otworu 8 mm). Zestaw naprawczy zawiera: wałki dystansowe (4 szt.do jednego skrzydła drzwiowego) - EAN 050332 … 33, PLN/zestaw + można zamówić profesjonalnego serwisanta(cena ustalana indywidualnie) lub wypożyczyć szablon montażowy PROFI … 55,- PLN/tydzień.


Pobierz plik w PDF

Zestaw naprawczy do montażu klamek na szyldach - mocowanie za pomocą nakrętek gwintowanych

Umożliwia przemontowanie klamki na szyldach, zalecane tam gdzie instnieje możliwość montażu wyłącznie na wkręty do drewna, które z czasem się luzują.

Zestaw naprawczy zawiera: wkręcane nakrętki do drewna do śrub M4 - EAN 050349 … 5,- PLN/sztukę.

Tam, gdzie wkręty do drewna nie utrzymują rozet należy rozwiercić otwory wiertłem o średnicy 6,5 – 7 mm i wkręcić nakrętki gwintowane do śrub M4.


Pobierz plik w PDF

SZABLON MONTAŻOWY M&T

Szablon montażowy PROFI przeznaczony jest do precyzyjnego wiercenia otworów w drzwiach, celem szybkiego i dokładnego montażu wszystkich okuć na szyldach z oferty M&T. Unikalna konstrukcja sszablonu pozwala na zastosowanie do wszystkich rozmiarów/ rozstawów zamków drzwiowych.  Ten opatentowany produkt, powinien zainteresować każdego montażystę okuć M&T.

Więcej o szablonie PROFI

POD JEDNYM DACHEM MANUFAKTURA & KONSTRUOWANIE

Projektujemy, konstruujemy i produkujemy wszystkie elementy w jednym miejscu

więcej o mechanizmach